Zadzwoń do nas: +48 32 4223924

SKŁAD HURTOWY SŁODYCZY

„SŁOD-HURT” PIOTR CZECH44-203 RYBNIKUL. MIKOŁOWSKA 113

Tel. +48 32 422 39 24

Tel. +48 32 422 99 13

Tel. +48 32 422 99 15

Fax: +48 32 422 99 14

email: slodhurt@slodhurt.pl




DZIAŁ HANDLOWY:

Kierownik sprzedaży
Mirosław Zaputowicz

667 678 701
mirek@slodhurt.pl


Kierownik ds marketingu
Mariusz Kin

667 999 072
mariusz@slodhurt.pl


DZIAŁ ZAKUPÓW:

Specjalista ds zakupów - Adam Czech
667 678 709

Specjalista ds zakupów - Krzysztof Grela
667 678 708

MAGAZYN / TRANSPORT:

Kierownik Logistyki - Marcin Kimla
667 999 079
Kierownik Magazynu - Bartek Kulik
667 999 078

REKLAMACJE:

667999077

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

Paweł Sobota
667 678 704
pawel.s@slodhurt.pl
teren: Żory, Rybnik, Zawiercie, Bytom, Siemianowice Śl.

Artur Przywara
667 678 703
artur.p@slodhurt.pl
teren: Gliwice, Rybnik, Leszczyny, Czerwionka, Zabrze, Mikołów, Łaziska

Marcin Braszka
667 678 706
marcin.b@slodhurt.pl
teren: Bielsko Biała, Oświęcim, Pszczyna , Czechowice , Będzin, Katowice

Adrian Koncewicz
667 678 707
adrian.k@slodhurt.pl
teren: Oława, Wrocław, Racibórz, Gorzyce

Tomasz Erdmann
667 678 702
tomasz.erdmann@slodhurt.pl
teren: Ustroń, Wisła, Skoczów, Sosnowiec, Cieszyn, Pszczyna, Jastrzębie Zdrój

Marian Dwornik
667 999 076
marian.d@slodhurt.pl
teren: Andrychów, Bielsko-Biała, Żywiec, Węgierska Górka

Mikołaj Płoszaj
667 678 705
mikolaj.p@slodhurt.pl
teren: Wodzisław, Jastrzębie Zdrój, Ruda Śl , Rybnik